Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Boznański

Oddział kliniczny kardiologiczno-pediatrycznyDr n. med. Ewa Masłowska

Lokalizacja ul. T. Chałubińskiego 2-2a, 50-368 Wrocław

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Boznański - specjalista chorób dzieci i alergologii

Klinika świadczy usługi z zakresu kardiologii dziecięcej: diagnostyka i prowadzenie wrodzonych i nabytych wad serca; diagnostyka zaburzeń rytmu i przewodzenia w mięśniu sercowym; diagnostyka i leczenie nadciśnienia tętniczego; diagnostyka przy takich objawach, jak: szmery w sercu, bóle w klatce piersiowej, duszność, nadmierna męczliwość. Z zakresu alergologii dziecięcej prowadzi diagnostykę i leczenie chorób alergicznych (astma oraz alergiczny nieżyt nosa, atopowe zapalenie skóry, alergie pokarmowe); diagnostykę i leczenie chorób układu oddechowego (w tym zapaleń płuc i opłucnej, nawracających zapaleń płuc, wad układu oddechowego i chorób śródmiąższowych tego narządu); problematyka ogólno pediatryczna.

Zmieniony: Piątek, 04 Września 2015 13:29